Náš tým

Rozumíme potřebám lidí, kteří hledají práci. Dokážeme vyjít vstříc firmám, které hledají zaměstnance. Disponujeme dokonalou znalostí českého trhu práce. Rozumíme mzdám. Umíme poradit, posloužit a přizpůsobit se vašim potřebám v oblasti HR. Zeptejte se, zavolejte, napište. Jsme ryze česká personální agentura s letitými zkušenostmi v oblasti lidských zdrojů.


Náš tým se skládá z odborníků, kteří každý den zajišťují vše potřebné ke spokojenosti našich současných i budoucích zaměstnanců.

Provozní doba kanceláře a mzdového oddělení 8:00 – 14:30.

Provozní doba personálního oddělení 9:00 – 12:00h.


Pobočka Přerov

Kancelář

Ing. Karel PETR – zakladatel a ředitel personální agentury – email: spintrade@spintrade.cz

Mgr. Karel PETR – administrativní pracovník – email: mgrkarelpetr@spintrade.cz

Personální a mzdové oddělení

Ing. Radim PETR – finanční oddělení – email: radimpetr@spintrade.cz

Bc. Petr BARAŇÁK – personální oddělení – bcpetrbaranak@spintrade.cz

Ing. Veronika BARAŇÁKOVÁ – mzdová účetní – ingveronikabaranakova@spintrade.cz


Ing. Karel PETR

Absolvent VUT v Brně, zakladatel, jednatel a ředitel personální agentury SPIN TRADE. Mimo manažerské práce se zabývá také obchodní činností a vedením účetnictví. Má zkušenosti s řízením firmy, pracovními výběrovými řízeními, vedením účetnictví obchodním firmám i personálním agenturám.


Mgr. Karel PETR

Absolvent Univerzity Palackého v Olomouci, obor Psychologie. Zajišťuje administrativní chod pobočky v Přerově, komunikuje se státními institucemi a exekutorskými úřady a pracuje na jejím dalším rozvoji. Má zkušenosti s výběrovými řízeními, vzděláváním, psychodiagnostikou a koučováním.


Ing. Radim PETR

Absolvent VŠB-TU v Ostravě, obor ekonomika. Mimo manažerské práce v oblasti financování se také zabývá obchodní činností a problematikou mezd. Má zkušenosti s řízením firmy, pracovními výběrovými řízeními, vedením mzdového účetnictví.


Bc. Petr BARAŇÁK

Absolvent VŠLG v Přerově. Personalista a náborář agentury SPIN TRADE. Má na starosti personální audity, je specialista v oblasti HR, přednáší a školí zaměstnance a firmy. Koordinuje výběrová řízení a dohlíží na jejich efektivní průběh, aby byla vždy odvedena perfektní práce. Od roku 2017 má na starost online marketing, reklamu, PR a inzerci pracovních pozic, budování značky a dobré pověsti firmy. 


Ing. Veronika BARAŇÁKOVÁ

Absolventka VŠB-TU v Ostravě, obor ekonomika a právo v podnikání. Specialistka v oboru personalistiky a mezd. Má na starosti kromě obchodních nabídek také výběrová řízení a vedení mzdové agendy.


8265total visits,4visits today